Tento článek má 344 přečtení

Ke Kopřivnici plochá dráha prostě patří

Jak už nadpis napovídá, opět jsme si potvrdili to, co my víme dávno a většiná z Vás fanoušku také. Pardubická společnost SpeedwayPro, zabývající se podporou nadějné mládeže a zvyšováním úrovně české ploché dráhy vyhlásila zajímavý virtuální mezigenerační závod dvojic na svém Facebookovém profilu, kde dvojice tvořili bývalí, ale i současní plochodrážníci, kteří ve světě ploché dráhy něco znamenali a stále znamenají. I Kopřivnice měla v tomto hlasovacím závodě své zastoupení.

Dvojice Adrian Rymel a Zdeněk Tesař, mimochodem oba odchovanci našeho klubu a rovněž oba Mistři ČR, byli našimi oporami. Tentokrát však výkon našeho týmu nebyl závislý na motorce a umění jezdce, nýbrž na podpoře fanoušků při hlasování. A tady se dokázalo, že Kopřivnice má ty nejlepší fanoušky.

Celý závod, který se skládal z osmifinále, čvrtfinále, semifinále a finále naše dvojice díky hlasům fanoušků vyhrála a to zcela s přehledem. Naše jízdy měly nejvíce lajků a Adrian Rymel měl dokonce nejvíce lajků ze všech jezdců celkově.

Tady je jasně vidět, že fanouškovské jádro je v Kopřivnici velmi silné a plochá dráha do Kopřivnice prostě patří.

Děkujeme tímto všem fanouškům za jejich hlasy a těšíme se na Vás při prvních závodech po rekonstrukci stadiónu.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *