Tento článek má 601 přečtení

Jan Macek sportovcem OLYMP CENTRA SPORTU MINISTERSTVA VNITRA

Honza Macek se pro letošní rok zařadil mezi sportovce OLYMP CENTRA SPORTU MINISTERSTVA VNITRA. Tento krok byl pro růst jeho kariéry logickým postupem a Jan Macek se může dále rozvíjet v ploché dráze. Znamená to tedy, že se mu dostane tréninkového vytížení, stejně jako špičkovým českým jezdcům zařazeným v tomto resortním centru, včetně zimní přípravy a letní přípravy státní reprezentace.

Tímto se stal pro letošní rok jezdcem Auto klubu Markéty Praha v Extralize či MČR. V 1. lize družstev však bude stále jezdcem WALBO RAILWAY Kopřivnice. Tento krok učinilo vedení klubu společně s Honzou hlavně z důvodu stále se zlepšující formy a pro zlepšování se jeho sportovních kvalit. Pod vedením zkušených trenérů může dosahovat ještě lepších výsledků jako doposud ať už na českých či mezinárodních závodech v reprezentaci.

2 Replies to “Jan Macek sportovcem OLYMP CENTRA SPORTU MINISTERSTVA VNITRA

  1. Tak to veliké blahopřání. Makej do roztrhání těla a určitě Ti to bude ku prospěchu. Zůstaň skromným, jen tak si získáš autoritu . Mnoho i nadějných jezdců kvůli namyšlenosti tam skončilo.

  2. Honza bude jezdit ostatní závody: juniorské, přebor, případně MČR jednotlivců, atd. zřejmě také za Olymp ?
    Má Kopřivnice pro novou sezonu nějakého jezdce, který bude jezdit tyto závody a pokud ano jaké ?
    Případně jaké jsou ambice či finanční možnosti kopřivnického klubu mít alespoň jednoho vlastního jezdce, který by se s kopřivnickou vestou účastnil těch závodů jednotlivců, které zmiňuji v úvodu příspěvku ?
    Já se jenom ptám, jaké jsou letošní plány, či plány do budoucna, tím se nenavážím do činnosti klubu, chápu, že tento sport je drahý a bez finančního zázemí plochá dráha nemůže jít výkonostně v Kopřivnici nahoru. ostatně, to je i situace mnohých dalších plochodrážních klubů v ČR..

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *