Tento článek má 454 přečtení

Kopřivničtí trénovali v Březolupech

V Kopřivnici se zatím trénovat nedá, proto musí naši junioři za tréninkem do jihomoravských Březolup. Toho se dnes účastnila kompletní plochodrážní sestava našich mladíků Jan Macek, Radek Bambuch, Jakub Sazovský a přidali se i dva kopřivničtí Flattrackeři Jakub Těžký a Tomáš Horuta. Na několika snímcích z dnešního tréninku se můžete podívat, jak to dnes v Březolupech vypadalo.

foto: Lukáš Sazovský

2 Replies to “Kopřivničtí trénovali v Březolupech

  1. Děkujeme za aktuální článek z dění kopřivnické ploché dráhy.

    Jen dotaz:

    1) Roman Marek už nejezdí ? Alespoň to vyplynulo z článku, kdy píšete kompletní kopřivnická sestava na tréninku v Březolupech a jméno Romana Marka není uvedeno.

    2) Dle informací zveřejněných v minulosti, se předpokládalo dokončení rekonstrukce stadionu v červnu 2020. Počasí tomuto záměru a termínu přálo, zima byla velice mírná. Červen počínaje dneškem už je. Jsou už nějaké konkrétnější zprávy, kdy bude plochodrážní ovál přístupný alespoň pro tréninky ? Ptám se proto, že si myslím, že dráha byla rekonstrukcí stadionu poničena a bude potřebovat také úpravy a mám trochu obavy, že cílový termín dokončení rekonstrukce fotbalového hřiště a atletických sportovišť nemusí ještě znamenat i cílový termín úpravy plochodrážního oválu pro tréninky, či dokonce na závody, Prosíme o informace. Určitě nejsem jediný fanoušek, kterého zajímá, kdy se bude moci přijít podívat alespoň na trénink.

  2. Dle informací KTK odvysílaném v Kopřivnickém magazínu jsou tartany pro atletická sportoviště položeny, jen je zbývá nalinkovat. Plochá dráha je prý odvodněna a zbývá na ni odtěžit přebytečný materiál dráhy a srovnat povrch. Mělo by být dle reportáže vše stihnuto do 30. června. Pak už bude bránit závodům asi jen covid – 19.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *