V Kopřivnici se to hemžilo plochodrážními hvězdami

V pátek 3. března se v prostorách kopřivnického plochodrážního klubu konala výroční schůze. Hodnotila se sezóna loňská, plánovala ta letošní a dorazil i kompletní tým jezdců, který bude hájit barvy SPT PROFIL Team Kopřivnice a to Josef Franc, Hynek Štichauer, Martin Málek, Jan Macek a Radek Bambuch. Z úst vedení klubu a taky z úst generálních sponzorů zazněl jasný plán ”Vyhrajeme ligu”. Tak snad se to podaří. Těšíme se na Vás fanoušky už 8. května na první ploché dráze roku 2023.

2 Replies to “V Kopřivnici se to hemžilo plochodrážními hvězdami

  1. Velké díky SPT za sponzoring kopřivnické ploché dráhy.
    1) Mohu se zeptat, pokud to není tajne, jaký je celkový roční finanční rozpočet (předpoklad) kopřivnické účasti v 1. lize 2023 ?
    2) Jan Macek bude v 2023 stále členem pražského klubu a v Kopřivnici hostovat v 1. lize ?
    3) Můžete nám dát někde odkaz na platná pravidla 1. ligy ?
    4) Je poněkud nešťastné, že z 5 ligových závodů se jede vždy jen jeden jako domácí a rovněž, že si kluby mohou do této nižší ligy nasadit bez omezení i největší hvězdy ploché dráhy, byť třeba v praxi jen na jeden jediný , zpravidla domácí závod. Např. Pardubice Milika, nebo Žarnovice Vaculíka, nebo si půjčí Krčmáře. Má to do budoucna nějaké řešení ve změně pravidel ligy a mají kluby vůbec chuť to řešit ? Taky si myslím, že by měl v jedné sezóně startovat jezdec jen za jeden jediný klub v lize. Ono to pak moc nedává sportovní smysl. Možná, že to vadí jenom mě, ale kalí mě to radost z ploché dráhy.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.