Tento článek má 390 přečtení

Walbo Railway generálním sponzorem našeho klubu

Ostravská společnost WALBO RAILWAY byla založena v roce 2016. Zajišťuje dodávky vlakových a tramvajových kol, náprav, dvojkolí a obručí v malých i velkých sériích. Tato firma, která své produkty dodává zákazníkům celé východní a střední Evropy se v pondělí v podvečer stala generálním sponzorem našeho plochodrážního klubu. Kopřivnický tým, který po jednadvaceti letech zasáhne do druhé nejvyšší české plochodrážní ligy se svým vlastním týmem bude startovat pod hlavičkou Walbo Railway Kopřivnice. Zástupci kopřivnické ploché dráhy Martin Hyvnar, Tomáš Wanke a Radim Paiger podepsali s generálním ředitelem Walbo Railway panem Vladimírem Málkem a majitelem a jednatelem  firmy panem Pavlem Borským  roční smlouvu.

One Reply to “Walbo Railway generálním sponzorem našeho klubu”

  1. Je to super. Mé díky vedení klubu i sponzorovi.
    1. liga je určitě nejhezčí vánoční dárek, který jsem si mohl přát.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *