Tento článek má 2 886 přečtení

!!!POZOR!!! Změna termínu na 10.3.2018 !!!POZOR!!!

Vzhledem k faktu, že nikde jinde v České republice není led na uspořádání ledové ploché dráhy, zatím co u nás na Větřkovické přehradě je momentálně ledu cca 23 cm, směřují všechny pohledy vedení české ploché dráhy právě k nám na sever Moravy a termín ledových závodů se přesouvá z neděle na sobotu 10.3.2018. Věnujte prosím pozornost této informaci!!!

Prosíme tedy všechny fanoušky ploché dráhy, kteří se chystali na neděli, změňte své plány a přijďte na Větřkovickou přehradu už v sobotu 10.3.2018. Pokud tomu počasí dovolí, náš závod Mistrovství České republiky se uskuteční už tuto sobotu 10.3.2018 od 13 hodin. 

Vzhledem ke skutečnostem z minulých let prosíme všechny příznivce, aby dorazili na závod s předstihem, jelikož může docházet ke zdržení u pokladen a s parkováním. 

Náš klub je připraven na 100% a teď už rozhodne jen počasí, které nám sice svým oteplením do karet moc nehraje, ale my věříme, že se jediný závod Mistrovství České republiky v celé ČR podaří uskutečnit a to právě u nás v Kopřivnici 10.3.2018.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *