Konečně přituhuje…ledová bude?!

Jak již nadpis napovídá, venku mrzne jako když praští a to je dobrá zpráva pro fanoušky ledové ploché dráhy. Na příští dny má navíc teplota klesnout ještě níže a to znamená jediné. Ledová plochá dráha bude a to 11. března.

11. března od 13 hodin se na Větřkovické přehradě uskuteční Mistrovství České republiky na ledové ploché dráze. „Byli jsme dnes měřit a na přehradě je momentálně 18 – 19 cm ledu, což už by mohlo stačit na uspořádání závodů. „ říká Eduard Kutáč, člen vedení klubu.

Mrznout má i v dalších dnech a to dost výrazně. „Termín nám byl přidělen neděle 11. března. Tento víkend (3 a 4. března) se jede v německém Berlíně závod Mistrovství světa jednotlivců a v Opatovicích a Nepomuku bude zahájen šampionát naší země a den před naším závodem  je v plánu mistrák v Mělicích.“ přibližuje důvod termínu 11. března Tomáš Wanke.

„Snad to počasí vydrží. Hlásí sice oteplení, ale věřme, že to vydrží a závod se nám podaří odjet. V úterý rozhodne Komise ploché dráhy ČR o podobě šampionátu, který se u nás pojede.“ doplnil Richard Dufek.

O všem novém Vás bude informovat včas. Každopádně si datum 11.3.2018 zakroužkujte v kalendáři a přijďte.

One Reply to “Konečně přituhuje…ledová bude?!”

  1. Dobrý den,
    A bude to zase jako vloni, kdy se o vstupném nepsalo, nakonec bylo, ale kamarádi ostrahy chodili zadarmo? A ze jich bylo…

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.