Tento článek má 1 333 přečtení

Skvělé zakončení úspěšné sezóny 2017

FOTO UVNITŘ
Krásné počasí nám v sobotu přálo a tak jsme se mohli důstojně rozloučit se skvělou letošní sezónou. Rozloučit se přišlo společně  s námi i několik desítek diváků a věrných fanoušků, kteří mohli vidět na ovále mnoho jízd Speedway, Flat Track či jízdy „fichtlů“ a dva mini závody v jízdě v opačném směru, kde se jezdci Flat Track a Speedway vydali na ovále v nezvyklém směru jízdy. Vydařena akce vrcholila svezením přítomných zájemců či dětí, o což se postarali všichni přítomni závodníci.

O zábavu se tady celý den starali plochodrážníci Josef Franc, Jakub Valkovič a taky Němka Sindy Weber. Nechyběli ani naše mladé naděje Honza Macek a Roman Marek. Na ovál se dokonce vydal i legendární kopřivnický odchovanec Zdeněk Tesař, který dokazoval, že ještě dokáže plochodrážní stroj krotit. Za řidítky jsme mohli zahlédnout třeba i bývalé závodníky Jakuba Fencla, Miroslava Křenka či Petra Dvořáka a mnoho dalších. 

Také Flat Track tady měl početné zastoupení v čele s reprezentanty Pavlem Pučkem a Jirkou Krausem. I oni si kopřivnický ovál řádně projeli. 

Po setmění se hrstka zbylých přítomných přesunula do nové klubovny v depu, kde se diskutovalo dlouho do noci o tom co se povedlo, co se nepovedlo a co se chystá na další rok.

Děkujeme všem našim příznivcům, za jejich přízeň a početnou návštěvnost na všech závodech v sezóně 2017 a už teď se těšíme na sezónu novou, kde nás čeká opravdu skvělá podívaná.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *