Tento článek má 1 030 přečtení

V sobotu bude na dráze a v depu hodně rušno

Závěr sezóny, který je na programu již tuto sobotu 4. listopadu od 10 hodin, přinese pro fanoušky našeho klubu nevídanou možnost  dostat se hodně blízko a vidět plochou dráhu z jiného úhlu, případně se povozit na plochodrážním speciálu.

Celá akce startuje úderem desáté hodiny, kdy na trať budou postupně vjíždět plochodrážní jezdci, aby si letos naposledy potrénovali na našem ovále. Svou účast přislíbila celá řada jezdců včetně legendární kopřivnické opory z polského Rybniku Eugena Skupiene, který přislíbil, že bude také jezdit. Mohlo by se tedy stát, že se po letech na ovále ukáže kopřivnická legenda 90 let Jarda Lach společně s Eugenem Skupienem. Trénovat přijedou i kluci ze slovenské Žarnovice, polských Swietochlowic, z jihomoravských Březolup a chybět nebudou ani dva naši junioři Jan Macek a Roman Marek.

Kromě plochodrážníků se do Kopřivnice chystá i kompletní česká Flat tracková reprezentace v čele Pavlem Pučkem.

Po tréninku přijdou na řadu zájemci z řad fanoušků, co by si chtěli vyzkoušet jízdu po ovále, ať už se svým strojem či strojem plochodrážním. 

Po celý den bude probíhat také již dříve zmiňovaný nábor nových jezdců do našeho klubu. Pokud tedy máte zájem vy, nebo třeba vaše dítě provozovat tento krásný motoristický sport, určitě přijďte, budeme na Vás čekat v depu.

V sobotu v 10:00 na viděnou v DEPU……AKPD Kopřivnice

 

4 Replies to “V sobotu bude na dráze a v depu hodně rušno

  1. Dobrý den, stánek se suvenýry asi ne, bude jen stánek s občerstvením,ale nějaký plakát by se našel

 1. Přátelé, v letošním roce Jste dokázali udělat nepředstavitelné. Určitě Vaši práci ocení fanoušci za několik let, což bohužel je národní zvyk. Dnešek se Vám opět podařil a ten úzký kontakt s jezdci , kteří si na nic nehrají byl super. Pepa Franc, ale i ostatní budou vždy na stadion táhnout diváky a příznivce. Opět se prokázalo,že udělená přilba je ve správných rukou.
  Jen škoda,že poláci ač slíbili nakonec nepřijeli.
  Mám jeden námět do budoucna. Plochá dráha ke Kopřivnici patří, jezdilo zde mnoho kvalitních jezdců a i kopřivničané nezůstávali pozadu a teď ten námět. Nešlo by udělat brožurku o historii, jezdcích ploché dráhy v Kopřivnici. Vím je to o penězích a tak si myslím,že by například najaře pomohla i dobrovolná sbírka při nějaké akci ,patrioti by určitě přispěli. Máte naši podporu.

 2. Takovou brožurku bych si taky rád koupil.
  Jinak dík za super den v kopřivnickém depu. Plakát z dlouhý s podpisem malého, výkony velkého Pepého mě již visí na zdi. Je to úžasný, skromný člověk a všechny tři letošní tituly mu moc přeji.
  Ale byl zážitek vidět i ostatní legendy jako např. Tesaře, Rymela, Wolfa.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *