Poslední kolo ligy družstev a Pohár přátelství čeká kopřivnické závodníky

O tomto víkendu vyvrcholí ve slovenské Žarnovici 1. liga družstev. Náš tým se zatím drží na skvělé druhé příčce a na slovinské Krško ztrácí pouhý jeden tabulkový bod. Ovšem těsně za námi je o bod pozadu pražská Markéta. Závěrečný závod ligy, ve kterém kopřivnický tým nastoupí v osvědčené sestavě Josef Franc, Hynek Štichauer, Jan Macek a Radek Bambuch, má několik teorii o konečné výhře našeho týmu v 1. lize. Rozhodne se však na dráze v Žarnovici a to v neděli 8.10.2023 od 15 hodin. O den dříve se ryze kopřivnická dvojice Jan Macek a Radek Bambuch na stejné dráze pokusí zabojovat o solidní umístění v závodě Poháru přátelství, kde vystartují ještě dvojice domácího Speedway Club Žarnovice, Slask Swietochlowice (Polsko), Unia Tarnów (Polsko), Motor Lublin (Polsko) nasadí dokonce dvě dvojice a italský tým Moto Club Lonigo.

Startovní listiny:
Pohár přátelství (7.10.2023):
SC Žarnovica (Slovensko):

Jakub Valkovič
Robert Kössler
SPT PROFIL Team Kopřivnice (Česko):
Jan Macek
Radek Bambuch
Moto Club Lonigo (Itálie):
Nikola Percotti
Andrea Battaglia
Motor Lublin 1 (Polsko):
Dawid Greszczyk
Szymon Wierzchowski
Motor Lublin 2 (Polsko):
Bartosz Jaworski
Jan Mlynarski
Unia Tarnów (Polsko):
Jan Heleniak
Stanislav Mělničuk
Slask Swietochlowice (Polsko):
Mateusz Pacek
???


Liga družstev 8.10.2023:
SC Žarnovica:

1. Jakub Valkovič
2. Eduard Krčmář
3. Martin Vaculík
16. Robert Kössler
ZP Pardubice:
4. Matouš Kameník
5. Jaroslav Petrák
6. Jan Jeníček
17. Jan Hlačina
Markéta Praha:
7. Daniel Klíma
8. Petr Chlupáč
9. Adam Bubba Bednář
18. Jaroslav Vaníček
AMD Krško:
10. Nick Škorja
11. Andrea Battaglia
12. Luka Omerzel
19. Ricards Ansviesulis
SPT PROFIL Team Kopřivnice:
13. Hynek Štichauer
14. Josef Franc
15. Jan Macek
20. Radek Bambuch