Kopřivničtí junioři jedou ve Slaném juniorská družstva

Kopřivnický tým ve složení Radek Bambuch a Jakub Sazovský budou v sobotu 10.9 bojovat o medaile v Mistrovství ČR juniorských družstvech ve Slaném.

Startovní listina:
WALBO Kopřivnice:

1. Radek Bambuch
2. Jakub Sazovský
Markéta Praha 1:
3. Daniel Klíma
4. Adam Bednář
Markéta Praha 2:
5. Petr Chlupáč
6. Jaroslav Vaníček
ZP Pardubice:
7. Jan Hlačina
8. Jan Jeníček
AK Slaný:
9. Bruno Belán
10. Matouš Kameník
17. Vojtěch Zamazal
PK Plzeň:
11. Matěj Frýza
12. Vojtěch Šachl

2 Replies to “Kopřivničtí junioři jedou ve Slaném juniorská družstva

  1. Prosím, mohli byste aktuálněji informovat fanoušky na tomto webu o dění v plochodrážním klubu, teď konkrétně mám na mysli o průběhu a výsledcích juniorských družstev ve Slaném. Od termínu závodu t.j. 10.9., už nějaký přiměřený čas uběhl. Obecně, vůbec o aktivitách klubu, kdy jsou tréninky, něco o našich jezdcích, jejich vzrůstající výkonosti,atd. Místo toho jsem na Facebooku klubu našel jen propagaci jakési politické strany. Když už cítíte potřebu se angažovat ve prospěch nějakého politického uskupení podporujícího sport, tak prosím při tom nezapomínejte i na aktuální sportovní zpravodajství. Starate se o kopřivnickou plochou drahu dobře, jen to chce držet nasazenou laťku a priority .

    1. Dobrý den, bohužel je práce v klubu pro nás všechny jen koníčkem a neživí nás. Tak se čas od času stane, že není vše ťip ťop Nemyslím si, že je nutné psát o každém tréninku či výjezdu na trénink. Naopak jak píšete jakási strana. Je to jediná tato strana, která má snahu něco pro klub udělat. Nemám potřebu se angažovat v politické straně. Tuto potřebu má klub a v dnešní době snad každý sportovní klub. Nebýt této angažovanosti, kde myslíte, že by klub byl dnes? Věřte tomu, že podpora od vedení města a politikû je nesmírně důležita.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.