Tento článek má 327 přečtení

Poslední závod sezóny se překládá na 10. října

Závod mezinárodního juniorského mistrovství ČR juniorských družstev se překládá z 9. října na 10. října, což je neděle. K tomuto kroku jsme byli nuceni přistoupit hned z několika důvodů, které najdete v článku. Každopádně si ve svých kalendářích škrtněte sobotu a dopište si neděle 10.10.2021 od 14 hodin – Plochá dráha.

Situace s posledním závodem v Kopřivnici se začala komplikovat v momentě, kdy se zranil Jan Macek a taky ve chvíli, kdy nám fotbalisté oznámili, že náš termín 9.10, který jsme měli zamluven už od jara, musí obsadit oni, protože jejich utkání 1.B třídy se prostě přeložit nedá a Mezinárodní Mistrovství ČR zapsané v kalendáři mezinárodní motocyklové federace musí ustoupit. Vedení kopřivnické plošiny Tomáš Wanke a Richard Dufek začalo spekulovat.

„Pochopitelně se nám přesouvat moc nechtělo. Zaprvé to u závodu zapsaném v kalendáři FIM není tak jednoduché a musí se žádat o přesun hodně složitě a za druhé jezdci, kteří do Kopřivnice přijíždějí závodit jsou mnohdy vázáni různými smlouvami o startu v závodech jinde v Evropě. Nicméně jsme toto kolečko žádostí a prosení podstoupili.“ řekl Tomáš Wanke

„Jako nový termín jsme vybrali sobotu 16.10.2021. To byl však docela vabank, jelikož říjen je již s počasím nevyspytatelný a riskovali jsme definitivní zrušení. „ prozradil Richard Dufek. „Ovšem vidina toho, že jsme získali trochu času navíc a léčba Honzy Macka by mohla být v polovině října u konce, byla zajímavá.“ doplnil Dufek.

„Ovšem Honzova návštěva lékaře nám otevřela oči. Verdikt zněl, že bude léčba trvat do konce října. Proto nemělo cenu na Honzu čekat. Rozhodli jsme ses Richardem, že závod pojede Bartek Kowalski s Radkem Bambuchem a Jakubem Sazovským a zvolíme termín 10.10.“ nastínil Wanke.

Termín byl tedy vybrán, ale sestava doposud není jasná.

„Macek je zraněn, Bartek nám volal, že bohužel nemůže přijet, protože si plní své klubové povinnosti v Polsku. Doposud tedy nevíme kdo za nás pojede, ale z jistotou víme, že to bude Kuba s Radkem a doplní je někdo zkušený.“ oznámil Dufek

Takže si prosím do svých kalendářů zadejte místo soboty 9.10 den následující Neděle 10.10.2021 od 14 hodin.

One Reply to “Poslední závod sezóny se překládá na 10. října”

  1. Nechci, aby to vypadalo špatně, ale díky za změnu termínu, protože 9.10. musím dřepět u voleb… A Honzovi brzké uzdravení.
    p.s.: Pro odlehčení: Co takhle M. Málkovi nabarvit kštici na černo… :-)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *