Tento článek má 277 přečtení

3 Replies to “Plochá dráha 11.10 ZRUŠENA

  1. Nemohlo by to být zorganizováno od příštího roku tak, že by se kluby dohodly a z nejdůležitějších závodů MČR by byly nějaké placené streemy, kdy by si divák předplatil na celou sezónu, zároveň by ho to opravňovalo, jít v rámci tohoto předplatného jako na vstupenku přímo fyzicky na závody, pokud by to bylo z pandemickeho hlediska možné, či pokud by byl ochoten za závodem někam cestovat. Streemy od Prospeedway Poháru autoklubu nebyly špatné, pak to pro mě nepochopitelně skončilo. Já jsem díky streemum viděl letos tolik závodů za jednu sezónu, jako nikdy před tím, byť oficiálně sezóna bude vedena jako chudá na závody.

    1. Tak to si myslím, že je zcela nereálné a nezaplatitelné. Málo který klub v Česku disponuje tolika penězi, aby zaplatili stream, který stojí minimálně 10000 Kč a navíc díky tomu přijde o diváka, který by třeba přišel na stadión. A za jeden zaplacený stream by se dívalo hned několik lidí. Už tak je to většinou vylej nalej, když započítám veškeré náklady na závod.

      Speedway Pro neskončil jen tak. Rádi by pokračovali, jen prostě kluby nemají na to, aby takto drahý přenos zaplatili či zaplatit nechtějí.

      1. Měl jsem představu, že streemy stojí méně a že se klub a ten kdo bude streemovat podělí o předplatné za streemy. Nevím kolik kde chodí diváků, ale prý nic moc. Takhle by se mohli dívat všichni co mají tento sport rádi z celé republiky, což je teoreticky mnohem více diváků než přijde na jeden stadion. Pro diváka je to též výhodné, cesta za závody po republice je např. z Kopřivnice poměrně nákladná, vyplatí se dát za jeden streem třeba 300 Kč. Cesta např do Pardubic a vstupenka mě vyjde mnohem více. Streem bych si zaplatil, ale na cestu např. do Pardubic se vykašlu, je to drahé a časově náročné.To by se muselo propočítat a zkusit.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *