Tento článek má 606 přečtení

Startovní listina sobotní ligy

Už zítra od 14 hodin se rozběhne boj o body v závodě na kopřivnickém ovále. Všichni manažeři už nahlásili své sestavy a my Vám je předkládáme. Zároveň se v článku dozvíte důležité informace k rozdělení stadiónu na sektory.

Startovní listina:

Důležitá je také informace o rozdělení stadiónu na tři sektory. Sektor A, sektor B a sektor DEPO. Do sektoru A bude umožněn pouze vstup ze strany od tribuny (ul. Komenského). Do sektoru B budete vstupovat ze strany od skateparku (ul. Husová). Dobře si prosím rozmyslete, ze které strany a ze kterého místa chcete závody sledovat. Mezi sektory totiž nebude možno se přesouvat. Každý sektor má své vlastní WC a stánek s občerstvením. Sektor depo bude uvolněn pouze pro činovníky, jezdce, pořadatelé a čestné hosty. Věřte, že tohle dělení stadiónu neděláme rádi, ale současná epidemiologická situace, nám nic jiného nedovoluje. Děkujeme za pochopení a těšíme se na Vaší návštěvu.

3 Replies to “Startovní listina sobotní ligy

  1. Chápu že situace je v dnešní době složitá a díky bohu, že se v sobotu vůbec jede.
    Ale kopřivnická sestava proti pražské a pardubické ,,papírově“ moc silná není. Zdeněk Simota ještě letos na dráhu nevyjel a zvažoval úplné ukončení kariery, mladý Radek Bambuch doposud nikdy nejel závody a o Larsu Skupienovi vím jen, že to je mladý junior z Rybnika, který se tu byl před lety v rámci jednoho tréninku svézt v doprovodu svého trenéra a strýce v jedné osobě. V ČR neznáme jeho výkonost. Jediná známá v této rovnici je Honza Macek, což je cca takový výkonnostní střed současného českého jezdeckého pole. Tuhle sestavu jsme z taktických důvodu asi tak dlouho tajit nemuseli, jejím odhalením Prahu ani Pardubice nezaskočíme. O výhodě domácí dráhy nemůže být řeč, dráha je po rekonstrukci pro všechny nová. Očekávám maximálně třetí místo po souboji s Žarnovicí, ale na závody se i tak těším a Walbu budu fandit ze všech sil. Jsem zvědavý, zda Hynek Šichtauer si na tu naši obří dráhu přiveze motorku s motorem na dlouhou, jako měl letos v poháru AČR.

  2. Taktické důvody byly z úplně jiného hlediska. Měli jsme trošku ještě jiné plány, ale ty neklaply. Pokud zase vím já, byl tady Lars trénovat i letos. Zdeněk na motorce sice seděl zkraje roku, ale je to zkušený jezdec a závodit se jen tak nezapomíná. „Děkujeme, že nám tak fandíte“…my věříme v lepší výsledek než vy.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *