Tento článek má 84 přečtení

Velké zastoupení Kopřivnice v Mariánských lázních

V Mariánských lázních se v sobotu 18. července jede Mistrovství České republiky na dlouhé ploché dráze a první závod Mistrovství České republiky Flattrack. V obou těchto podnicích bude mít WALBO Kopřivnice své zástupce. Navíc pro náš klub je tento závod velmi důležitý z ještě jednoho pohledu. Po závodě skupinka dobrovolníků z Kopřivnice naloží nafukovací mantinely, které budou převezeny do Kopřivnice.

Frýdecko Místecký Lukáš Hromádka pojede republikový šampionát na dlouhé dráze v barvách našeho týmu a bude to jeho premíéra na dlouhé dráze. V závodě se navíc představí i opory našeho týmu v 1. lize Josef Franc, který je favoritem na titul a Martin Málek, který obhajuje titul z loňska.

Značně početnější bude naše zastoupení ve Flatracku. V kategorii FT 1 máme hned dva borce. Jakuba Těžkého doplní letos v této prestižní kategorii ještě Tomáš Horuta. Ve druhé kategorii FT Veterán budeme mít zástupce hned tři. V loňském roce hájil naše barvy pouze Karel Marek. Toho však letos doplňuje i jeho syn Roman Marek, který ukončil plochodrážní kariéru a vrhnul se na kariéru Flatracku. Rodiné duo Marků doplní ještě Petr Jurek.

Sledujte závod ŽIVĚ na streamu SpeedwayPro:

Startovní listina MČR dlouhá:

6Julian BeilmeierNěmecko
7Lukáš HromádkaWalbo Kopřivnice
9Zdeněk HolubMarkéta Praha
10Petr ChlupáčMarkéta Praha
12Hynek ŠtichauerZP Pardubice
21Jorg TebbeNěmecko
31Dennis HelferNěmecko
33Marcel DachsNěmecko
84Romano HummelNizozemí
111Martin MálekAK Březolupy
115Theo PijperNizozemí
444Josef FrancMarkéta Praha
13Graeme BrownVelká Británie

FT1:

24Jiří KrausČesko
25Klaus MayrRakousko
29Jakub TěžkýWALBO Kopřivnice
33Manuel HagleitnerRakousko
34Ervín KrajčovičČesko
49Tomáš HorutaWALBO Kopřivnice
69Michal ŠpačekČesko
72Petr ČemusČesko
79Václav GehartČesko
85Marek ZvědělíkČesko
184Kamil PeukerČesko
193Tomáš KolaříkČesko
644Jakub MatějíčekČesko

Pohár veterán:

4Karel MarekWALBO Kopřivnice
9Jiří Slezák ml.
16Petr JurekWALBO Kopřivnice
17Jiří Matějíček
21Roman MarekWALBO Kopřivnice
64Jiří Slezák st.
111Jaroslav Franců

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *