Tento článek má 129 přečtení

V posledním kole ligy se nám moc nevedlo

Kopřivnické Walbo Railway Kopřivnice vyrazilo k poslednímu kolu první ligy do slovenské Žárnovice. V sestavě Michal Škurla, Jan Macek a Roman Marek jsme obsadili v silné konkurenci temtokrát čtvrté místo.

„Měli jsme v plánu postavit silnou sestavu s Martinem Málkem a Danielem Klímou. Okolnosti však takovou sestavu nedovolily.“ řekl kopřivnický manažér Tomáš Wanke. „Martin plnil reprezentační povinosti na dlouhé dráze a Dan je zraněný. Nicméně se všichni naši kluci moc snažili a nebýt několika technických problémů, mohlo to být o kousek lepší. „ zakončil Wanke

Výsledky:

One Reply to “V posledním kole ligy se nám moc nevedlo”

  1. Řekl bych, že se v posledním kole nevedlo vůbec, ale na celkové pořadí po 3, kole to už asi nemá vliv. Musíme ocenit, že Kopřivnice plochou dráhu a prvoligovou účast vůbec obnovila a skončila celkově na 2. místě.
    Osobně si myslím, že už by konečně mohlo být jednoznačně dáno z hlediska výkonnosti, pro které jezdce je 1. liga určena. Kdo smí a kdo nesmí být nasazen v 1. lize. Myslím že výkonnostní střed a špička by neměli 1. ligu jezdit. Na druhou stranu je jezdců u nás tak málo, že by pak neměl asi kdo 1. ligu jet. Otázkou je, zda-li by při tom neutěšeném počtu jezdců neměla být u nás jen jedna liga. Ale to jsou jen takové laické, nezasvěcené úvahy.
    Chtěl jsem se jet původně podívat do Žarnovice, ale když sem viděl nahlášené sestavy týmů, tak to 4. místo Kopřivnic bylo v podstatě jasné dopředu . Tak jsem nejel nikam. Kopřivnický klub za to nemůže, ten jen dělá co je v jeho možnostech..

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *