Tento článek má 657 přečtení

V neděli poznáme v Kopřivnici mistry České republiky dvojic

Už tuto neděli 23.6 od 15 hodin startuje finálový závod Mistrovství České republiky dvojic. Na start se postaví šest dvojic, které změří své síly každý s každým. Na startu nechybí ani kopřivnické WALBO RAILWAY, jehož barvy budou hájit Michal Škurla a oba naši junioři Jan Macek a v pozici náhradníka Roman Marek. Mimo kopřivnický tým se představí i Olymp Praha, AK Březolupy, Markéta Praha, SC Žarnovica a soukromý tým KFPD Třebusice. Na český titul si brousí zuby všechny tým včetně toho našeho. Vezměte cokoliv na povzbuzování a přijďte naše kluky povzbudit. V našem Fanshop stánku si můžete zakoupit klubové trička, nálepky či fandící trumpety a udělat našemu týmu skvělou atmosféru. Těšíme se na Vás v ochozech Letního stadiónu.

Startovní listina:
KFPD Třebusice

1. Zdeněk Holub
2. Norbert Kosciuch
15.
WALBO RAILWAY Kopřivnice
3. Jan Macek
4. Michal Škurla
16. Roman Marek
PSK Olymp Praha
5. Josef Franc
6. Jan Kvěch
17.
AK Březolupy
7. Martin Gavenda
8. Martin Málek
18.
AK Markéta Praha
9. Petr Chlupáč
10. Ondřej Smetana
19.
SC Žarnovica
11. Ján Mihálik
12. Jakub Valkovič
20.

6 Replies to “V neděli poznáme v Kopřivnici mistry České republiky dvojic

  1. Ambice kopřivnického týmu se oproti původnímu článku z 3.6. a v něm uvedené sestavě zmenšily. Bylo v něm uvedeno, že za Kopřivnici pojedou velezkušení Franc a Málek. Nyní Macek, Škurla, Marek. Při vší úctě a sympatii k posledně jmenovaným, to nevypadá na bednu. Ale i tak přijdeme, budeme držet palce, fandit a děkujeme pořadatelům za zorganizování dalšího významného závodu v Kopřivnici. Kdo ví zda Pepé Franc vůbec pojede, při extralize se snad údajně zranil, roztříštěná zlomenina prstu.

  2. Bohužel jsme byli nuceni vzhledem k situaci ohledně rekonstrukce začít úspornější režim. A zadruhé jsou oba kluci Pepča i Mates jezdci jiných klubů a ti si je žádají. A za třetí ke mnohem lepší preferovat naše kluky. Jsme rádi za věrnost všech fanoušků…

  3. Jak jsem pochopil ze stránek Speedway a-z, tak díky ochotě vyjít vstříc termínově Kopřivnici, kvůli rekonstrukci atletických sportovišť trpí na újmě celé mistrovství dvojic ČR, jelikož nový termín asi obecně moc klubům nevyhovuje. Tím se neobjeví v závodě tradiční dvojice klubů Plzně, Slaného a Pardubic, což je škoda. To nenadálé rozhodnutí o rekonstrukci atletických sportovišť opravdu uškodilo kopřivnickému plochodrážnímu klubu i celé ploché dráze. Mělo se sdělit 1/2 roku před začátkem sezony a ne v již probíhající sezoně. Je to nezodpovědné.

  4. To se opravdu mělo.Já si však vůbec nemyslím, že je sestava závodu špatná, ba naopak. Lepší je mít 4-5 vyrovnaných dvojic, než jednu nebo dvě, která vyhraje s přehledem, což momentálně může papírově působit na Olymp Praha…Já si myslím, že tyto dvojice slibují velmi vyrovnanou bitvu o titul.

  5. Nechtěl jsem úroveň závodu shazovat, jen mohlo být více dvojic a tudíž více jízd. Jasně že je skvělý že se jede. Zítra na viděnou v ochozech stadionu.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *