Tento článek má 401 přečtení

Dvojicím už nic nebrání

Sobotní Liberec nebyl důležitý jen pro českou juniorskou reprezentaci, ale taky pro kopřivnickou plochou dráhu. Za prvé startoval se lvíčkem na prsou Jan Macek, náš odchovanec a za druhé místopředseda klubu Richard Dufek jednal o posledním letošním závodě u nás v Kopřivnici se samotnou komisí české ploché dráhy. Jeho jednání mělo dobrý konec.

O okolnostech naší zkrácené sezóny jsme Vás již informovali dříve v tomto článku. rovněž jsme vám nastínili naše plány uspořádat závod Mistrovství České republiky dvojic místo v plánovaném srpnu už teď v červnu a to 23. června. Tomuto datu dala zelenou v sobotu i komise ploché dráhy v Liberci a teď už nebrání nic tomu, aby se závod dvojic v Kopřivnici odjel.

Proto Vás všechny příznivce našeho klubu a ploché dráhy vůbec srdečně zveme na letošní poslední závod před plánovanou rekonstrukcí letního stadiónu. Zcela určitě to bude na rok poslední plochodrážní závod u nás v Kopřivnici.

Na start republikového šampionátu dvojic se postaví ti nejlepší jezdci zúčastněných klubů, včetně naší dvojice WALBO RAILWAY Kopřivnice, která by se měla představit ve složení Josef FRANC, Martin MÁLEK a Jan MACEK. Přijďte naše kluku podpořit v honbě za titulem mistrů České republiky dvojic. Závod startuje slavnostním nástupem 23. června 2019 od 15 hodin.

One Reply to “Dvojicím už nic nebrání”

  1. Dobrá zpráva pro nás fanoušky. Teď si jen přát, aby do toho nepřišli nějaké slejváky.

    Vidím, že počet jezdců Walbo Railway Kopřivnice na soupisce klubu stále utěšeně narůstá. Můžete prosím o nich něco napsat ? Odkud jsou, co dělají jako civilní zaměstnání ( studium), jak trénují, jak závodí, jaké mají sportovní cíle pro tuto, případně příští sezonu, atd ? Možná by stačilo uvést ke každému nějaké stručné informace, které by se rozklikly po najetí na jejich jméno. Hlavně o těch začínajících. Chápu že máte starosti s uspořádáním posledního letošního závodu, stačí samozřejmě až po jeho odjetí – to je jen návrh na zlepšení stránek.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *