Tento článek má 294 přečtení

Výroční schůze klubu udělala definitivní tečku za sezónou 2018

Již druhou sezónu po obnově ploché dráhy v Kopřivnici má za sebou náš klub. V pátek 28. prosince proběhla v salónku restaurace Žaba Výroční schůze AKPD Kopřivnice. Vedení klubu tu hodnotilo úspěchy uplynulé sezóny, práci s našimi juniory, třicítce přítomným oznámilo plány na novou sezónu a rovněž proběhla i volba nového vedení klubu. 

Do pozice Generálního manažéra klubu byl dosazen Radim Paiger, který se hlavní měrou bude starat o komunikaci a spolupráci s hlavními sponzory a o mnoho dalších marketingových záležitostí. 
Do funkce předsedy byl zvolen Tomáš Wanke, který v ní vystřídá odstoupivšího Martina Hyvnara. 
Místopředsedy klubu byli zvoleni Richard Dufek, který tuto funkci zastával i v minulých letech a nově pak bude druhého místopředsedu dělat Eduard Kutáč, jenž nahrazuje Vladimíra Kováře.
Dále byla zvolena poradní skupina z několika hlavních členů, kteří se budou stejně jako doposud starat o organizační záležitosti klubu.

Přítomným byl představen koncept ligového družstva pro novou sezónu a také představa o sestavě naší dvojice pro závod Mistrovství ČR dvojic v srpnu.  Na našem webu vás budeme postupně seznamovat s našimi plány pro letošní rok.

Popřejme tedy našemu klubu do nové sezóny mnoho úspěchů a mnoho skvěle zvládnutých závodů v sezóně 2019.

Tomáš Wanke
Předseda
AKPD Kopřivnice

One Reply to “Výroční schůze klubu udělala definitivní tečku za sezónou 2018”

  1. Zdravim, urcite bych Vas rada pozvala do studia, ohledne novinek – ozvu se zitra. Molkova ktk

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *