Tento článek má 378 přečtení

3. listopadu zakončíme letošní sezónu

První listopadovou sobotu se na kopřivnickém plochodrážním ovále rozloučíme z letošní plochodrážní sezónou. Od 10 hodin budou probíhat tréninky ploché dráhy a Flat Track. Od 13 hodin se přítomní diváci mohou povozit na plochodrážním ovále na speciálu pro plochou dráhu, nebo se nechat povozit přítomnými jezdci.

Svou účast na závěru sezóny přislíbila početná skupina jezdců. Jmenovitě Josef Franc, Zdeněk Simota, Martin Málek, Sindy Weber, Jan Macek, Roman Marek, junioři ze slovenské Žarnovice, z polských Swietochlowic dorazí do Kopřivnice rovněž skupinka jezdců a mnoho dalších včetně jezdců Flat Track. Jezdit se bude až do setmění. Současně budou probíhat i případné nábory nových mladých talentů. Máte li svůj motocykl a chcete jej protáhnou po kopřivnickém ovále…přijeďte. Během celého dne se budete moci pobavit s vedení kopřivnického klubu o tom co se chystá a probrat vše o ploché dráze s mnoha bývalými či současnými jezdci. Občerstvení a večerní hudba zajištěna. Vstup na celé plochodrážní odpoledne je zdarma. Neváhejte proto a přijďte se rozloučit z letošní plochodrážní sezónou v Kopřivnici přímo na náš ovál.

Srdečně zve všechny své příznivce AK plochá dráha Kopřivnice

One Reply to “3. listopadu zakončíme letošní sezónu”

  1. Jsem příznivce kopřivnické ploché dráhy od šedesátých let. Dnes mi různé okolnosti nedovolují se účastnit každé akce. Což mne mrzí. Rád bych byl jako patriot u všeho, co se na stadioně děje. Navrhuji umístit na sloupy sadu kamer a přes kartu bych vám zaplatil cenu vstupného za přístup přes internet. Ajťák by to jistě vymyslel a vy byste potěšili hodně příznivců z řad seniorů a hlavně ty, kteří bydlí mimo Kopřivnici .

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *