Tento článek má 580 přečtení

Fichtl Day a plochá dráha pro děti se kvapem blíží

REGISTRACE DĚTÍ DO ZÁVODU PLOCHÁ DRÁHA DĚTÍ UVNITŘ ČLÁNKU
Další akcí pořádanou našim klubem bude už 20. října 2018 2. Fichtl Day a Plochá dráha pro děti. Závod ne úplně plochodrážní bude už od 9:30 2. Fichtl Day, kdy jezdci na dobře známých motocyklech Pionýr zvaných „fichtl“ odstartují ve stylu Le Mans svůj čtyř hodinový maraton na vytyčeném okruhu. Druhým závodem sobotního klání bude od 14:00 Plochá dráha dětí na kolech či jiných strojích. Na kratičkém ovále vytyčeném pod depem se pustí do bojů třeba právě vaše ratolesti na svých kolech, koloběžkách či odrážedlech. Více informací o obou akcích najdete v toto článku.

Podrobné informace:
2. Fichtl Day 2018:

Datum konání – 20.10.2018
Start- 9.30
Prezentace- 9.00, uzávěrka v 9.20
Kde- Plochodrážní ovál Kopřivnice
Délka okruhu -800 metrů
Startovné – 200.- Za stroj
Na trati budou umístěny překážky.
Cíl- Po čtyřech hodinách, nebo poslední přeživší.
Věkový limit- Žádný
Celková délka tratě –cca 150 km
Povrch tratě- ŠKVÁRA- 50%, Jakubčovice- 50%
Profil – stále rovně.
Depo – Pro každý stroj.
Protesty- Šak se domluvíme.

Stroje na startu by měly být v původním stavu, bez zjevných úprav. Karburátor originál. Povolená vzpěra krk-sedlo. Pneu- jakákoliv. Světlo nemusí být funkční. Brzdy- jak se kdo bojí.  Na jeden stroj max. dva jezdci, pokud by se něco stalo tak nastoupí náhradník.  Start Le Mans- délku běhu domluvíme před startem.


Podrobné informace:
Plochá dráha dětí:
Závod Plochá dráha dětí se uskuteční na kratičkém ovále, který bude vytyčen pod depem. Zúčastnit se ho můžou vaše děti na jakémkoliv stroji, to znamená kolo, koloběžka, odrážedla a další.

Registrace dětí bude probíhat buďto v registračním formuláři přímo pod tímto článkem nebo poté ještě přímo v den závodu v depu od 12:30 do 13:30. Poté budou podle přihlášek děti rozděleny do jednotlivých kategorii. Proto neváhejte a přijďte strávit sobotu k nám na plochodrážní ovál se svými dětmi, které si mohou navíc pěkně zablbnout a třeba i vyhrát závod a postavit se na stupínek nejvyšší jako plochodrážníci při závodech na ploché dráze. Závody startují úderem 14 hodiny.

Formulář pro přihlášení do závodu Plochá dráha dětí:

Přihláška:
Zákonný zástupce (vyplní zákonný zástupce soutěžícího dítěte, čímž souhlasí se startem svého dítěte v závodě ploché dráhy dětí):
Zákonny zástupce (povinný údaj):OtecMatkaJiný


One Reply to “Fichtl Day a plochá dráha pro děti se kvapem blíží”

  1. Dobry den.Chtel bych se informovat jestli by po ukonceni vasich akci nebylo mozne si vyzkouset jizdu na plochodraznim ovalu s motokrosovym strojem.Dekuji za vasi odpoved.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *